אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

יום של ערכים

לחצו כאן לנופית פלוס הגליון המלא מס' 476 מיום חמישי 29.3.12

קרן ליבוביץ טוענת: אין כזה דבר לנצח במקום השני, יש להפסיד מקום ראשון. קרן ליבוביץ היא שחיינית אולימפית ותלמידי כרמל זבולון למדו ממנה מה היא עושה יום יום (אוכלת 7,000 קלוריות ושורפת אותן באימונים) ושעה שעה, כיצד היא חושבת ועל מה היא מוותרת כדי להיות אחת כזו. בבגליון תמונות מהרצאתו של אריק זאבי לתלמידי: י“א, י“ב - ”איך להתמודד עם כישלון“. לא רק הרצאות מאלפות ודיבורים היו שם אלא גם הרבה פעילויות ספורטיביות וכיפיות. ”יום של ערכים, בריאות וספורט, בבית החינוך כרמל זבולון“ שהתקיים בשבוע שחלף הינו פרי שיתוף פעולה של מחלקת ספורט ונוער במועצה ובית הספר.

נופית שותפה בגיבוש התוכנית האסטרטגית של המועצה

 השבוע נערך המפגש הראשון, מבין חמישה מפגשים, בקבוצת המיקוד של נופית. במקביל, נערכים, בימים אלה, מפגשים בקבוצות מיקוד דומות בכל ישובי המועצה. המטרה היא גיבוש תוכנית אסטרטגית לשנים הבאות במועצה שלנו. שימו לב! יש מקום להרחיב את המעגל בקבוצת המיקוד של נופית. כבר במפגש הראשון, לאחר דברי הפתיחה וסבב היכרות, עלו נושאים מקומיים ועלה הצורך (הגדל והולך במקביל לגידול האוכלוסייה של יישובנו) בתגבור מעורבות המועצה בכל תחומי החיים בנופית.

  • האם יש מקום לתגבר את הייצוג של נופית במבנה הארגוני במועצה?
  • כיצד ניתן לרתום כלים חדשים באינטרנט לשרות התושב?
  • איזה שירותים חברתיים ומהם סדרי העדיפויות החשובים לתושבים בנופית?

שאלות כאלה ואחרות יעלו בדיונים בנופית. אם יש לכם נושא שקרוב לליבכם, זוהי הזדמנות פז בלתי חוזרת להעלות אותו. ניתן לעשות זאת בהשתתפות פיזית בדיונים או במשלוח מסרים כתובים לחברי הצוות, בקבוצות הדיון ובאתרי האינטרנט, וכמובן בנופית פלוס. אבי ברוך .

הצילו את התינוק!

התינוק בוכה ללא הפסקה. ההורים מודאגים, כועסים, נלחצים, מאבדים שליטה. הם אוחזים אותו בצורה מסויימת ומטלטלים. זה יכול לקרות לכל אחד. הנזק עצום ובלתי הפיך. סבים, סבתות, הורים במיוחד, אבל גם: אחים/יות, שמרטפים/יות חשוב שכולם ידעו מה (לא) לעשות כאשר התינוק בוכה ללא הפסקה. העבירו את זה הלאה. אפשר לעשות זאת לפני קריאת ההגדה של פסח וגם אחריה. והגדת לבנך. עשה ואל תעשה כאשר התינוק בוכה ללא הפסקה עמוד 8 מאת גילה ממרפאת הכללית החדשה בנופית.

כל זאת ועוד בגליון נופית פלוס: לחצו כאן לנופית פלוס הגליון המלא מס' 476 מיום חמישי 29.3.12

קריאה מועילה ומהנה,
אבי ברוך.

 

"מידע" an>04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]