אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

חוגגים - מוסיקה וטבע בשביל אוהד

לחצו כאן לנופית פלוס הגליון המלא מס' 457 מיום שישי 18.11.11

מזג אויר נפלא! אוירה טובה! מוסיקה ושלל פעילויות! מה עוד אפשר לבקש? כמדי שנה סבבנו בשביל אוהד נהנים מהפעילויות, מהמפגש עם חברים, מהשבת הנעימה. צעירים ומבוגרים, עם ילדים, עם נכדים. כאלו שעזבו את נופית ומקפידים להגיע מידי שנה לאירוע, תושבים חדשים שרק השנה הגיעו לנופית וזה להם האירוע הראשון, ואולי אפילו הפעם הראשונה שהם מטיילים בפינת החמד שלנו. האירוע בשביל אוהד הינו אחד האירועים המרכזיים בהווית נופית, והצלחתו היא הצלחת היישוב כולו. רבים נרתמים לעזרה לתפקידי שמירה, אבטחה, סדרנות, לווי ההרכבים המוסיקליים ורשימה זו נמשכת ונמשכת, כשתמיד יש צורך בעוד... כדי לשחרר קצת את המתנדבים הותיקים ליהנות עם משפחותיהם. הצוות המארגן של ”מוסיקה וטבע“ הטיב לציין את התרומה הרבה שהאירוע הזה זכה לה, ועל כך תוכלו לקרוא בעמודים הפנימיים של גליון זה>>> ונקודה אחת נוספת חשובה לציון. האירוע השנה היה שונה מהאירועים בשנים האחרונות בזכות התרומה האדירה של שכבות הנוער בתוכן לפעילות. כל הכבוד על היוזמה והביצוע!

שבת שלשבת שלום בייג‘ין

מידי סוף שבוע, לאחר מסירת ”נופית פלוס“ לחלוקה בתיבות הדואר הפיזיות, אני שולח את הצהובון גם בדוא“ל לרשימת התפוצה ההולכת וגדלה משבוע לשבוע. עם הקוראים הותיקים ברשימת התפוצה נמנים למשל: דב ישורון, ארז ארד, רחמים נאור וגם תושבים שנמצאים בנופית יום יום. מדהים אותי כל פעם מחדש לראות את אחוזי הפתיחה של המיילים האלה וקריאת העלון באינטרנט. יותר מכך מפתיע אותי כל פעם מחדש כאשר אני מגלה שנופית פלוס המכונה גם ”הצהובון“ נקרא בקנדה, תאילנד, אוסטרליה, הודו ועוד. את אסנת רוזן רבים מכירים מפעילות הספורט באשכול הגנים בנופית. אסנת למשל קוראת את נופית פלוס בביג‘ין וגם כותבת לנו משם על חוויה יוצאת דופן>>>. מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה של הצהובון חפשו בגוגל ”נופית פלוס“ ולחצו על הכפתור ”יותר מזל משכל“. להתראות, אבי ברוך.

 

נופשי בוקר

הרצאה בכחול על הים האדום מאת תמי יוסלביץ.

להתאהב מחדש בגופך מציעה חגית שתדלן

מי מפחד ממוסיקה קלאסית בהגשת יונה הבר>>>

נופשית

 סדרת הרצאות על התפתחות האנושות. מרצה שמעון מידן.

"אף פעם לא מאוחר ללמוד לשחות..." כך דלית אבירם. עוד פרטים בגליון>>>

בדיקות רפואיות

שטפון ובצורת בזיהום אויר

מאת אהוד קלפון

קריאה מועילה ומהנה, אבי ברוך

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]