אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

רותם קשת שיינע מיידלע
לחצו כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 439 יום שישי 8.7.11

רותם קשת בעלון המקומי של נופית - נופית פלוסבלי שהרגשנו בכלל צמחה לנו בנופית שחקנית. לא, לא בנופית, אלא אי שם בבאר שבע הרחוקה סיימה רותם קשת ביתם של חומי ונילי מנופית, שלוש שנות לימוד בבית ספר למשחק וכבר נחטפה לתיאטרון. היא מככבת בהצגת יחיד שנקראת "המופע של שיינע מיידלע" - למרות השם, ההצגה היא בעברית צחה.
אז זה שרותם קשת היא שיינע מיידלע, אפשר להבחין מייד, הצופים בהצגה מהללים ומשבחים, מביני דבר ליחשו באוזנינו, כי רותם מתעלה בהצגה זאת לגבהים שלא יאומנו ששחקנית צעירה כל כך מסוגלת להגיע אליהם. ריקה ואלכס רם, זוג אנשי תיאטרון שצפו בהצגה כתבו: "הצלחת להעביר היטב את התחושות של הילדה הדחויה והצמאה לאהבה הנושאת בתוכה תרעומות וכאבים ולגרום לנו להזדהות איתה. אישיותך כובשת, נוכחותך על הבמה מרשימה, למרות המצוקה של הדמות, את משדרת חוזק יופי והרמוניה."
מדובר בהצגה מומלצת ביותר לכל שוחר תיאטרון ובפרט לאוהבי תיאטרון אחר. רותם מביעה רגשות חזקים הבאים לידי ביטוי בכל רמ“ח איבריה, כשמאחוריה מחזקת את ההתרחשות הופעת מחול מוסרטת שהיא כולה פנטזיה של שיינע מיידלע, שיכולה להמחיש את מה יכול היה להיות ומה החיים כיבו.
"המופע של שיינע מיידלע" של תיאטרון הקופסא נכתבה ובוימה ע“י רינה חנוך. אורך ההצגה כחמישים דקות. ההצגה תועלה שוב בקרית טבעון, במרכז ההנצחה ביום שבת ה-23 ליולי בשעה 20:30. אתם מוזמנים.

ועוד בגליון

חזירי בר בנופית. אהוד קלפון כותב על עדר קטן של חזירי הבר שהופיעו בשבת שעברה מול בייתי (א.ב). רשימה על חזירי הבר תוכלו לקרוא בעלון זה >>>. זאת ועוד...תומר, בני, צילם את העדר והכנתי לכך דף מיוחד  באתר "נופית פלוס - חזירי הבר מבקרים בנופית" שבו תוכלו לראות סרטון נדיר של חזירי הבר בנופית כפי שאנו ראינו אותם מהגינה שלנו.

ברוכה הרופאה, מרפאת הכללית בנופית שמחה לקבל אל בין שורותיה את ד"ר שלומית בן דוד>>>

עינת שרוף, חגיגה ישראלית בעמק זבולון. אחד מאירועי הקיץ של המועצה האיזורית זבולון שיתקיים בנופית>>>

חמישפחתי, המבצעים המיוחדים של טאנטי באצ'י, הרקדה ועוד... 

 קריאה מועילה ומהנה, אבי ברוך
 

Share |

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]