אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

חתונה בנוף נופית

לחצו כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 434 יום שישי 3.6.11

ביום שישי ה- 27.5.11 בערב התחתנו במזל טוב שני בני נופית אפרת גליקסמן ותמיר גל. האירוע נערך בתיאטרון הנופי בשביל אוהד, בהתאם לרצונם של בני הזוג הצעיר ובאישור וועדת היגוי שביל אוהד והוועד המקומי. החופה נערכה עם השקיעה ומול הנוף האדיר והמסיבה נמשכה לתוך הלילה המקסים. נוכחנו גם הפעם בקשר החזק של תושבינו (כולל הצעירים) אל הישוב בכלל ואל "שביל אוהד" בפרט. תודה לכולם ומזל טוב ענק. תודה מיוחדת לשכנים שהתחשבו, קיבלו בהבנה ופרגנו. תודה לכולם ומזל טוב ענק.


בברכה ובתודה משפחות גל וגליקסמן


תקווה להחלמה שלמה של אמיתי


בחיים בכלל ובחיים של ישוב קהילתי על אחת כמה וכמה, שמחה ועצב נמהלים ביחד. השבוע התבשרנו שאמיתי, תלמיד ביה"ס נופית, חווה בימים אלה התפרצות של מחלת הלוקמיה במלוא עוצמתה. הורים וילדים רבים שהגיעו ביום ראשון לערב התרבות של בית הספר נופית נענו לקריאתה של חני סביון - מנהלת ביה"ס נופית, במהלך הערב לתרום כסף עבור טיפול רפואי מיוחד לאמיתי. בתוך שעות אחדות נאספו כ- 42,000 ₪, סכום חסר תקדים בנופית. ילדים והורים נגשו לדוכן ההתרמה והושיטו כסף מזומן וצ'קים מתוך תקווה ומשאלת לב להחלמתו השלמה של אמיתי. עם סיום ההתרמה בדוכן הביעו תושבים רבים רצון עז להמשיך בהתרמה ולהרחיבה לישוב כולו. בעמוד הבא תוכלו לקרוא על סיפורו של אמיתי ועל אופן ביצוע התרומה.


אבי ברוך

ועוד בגליון>>>

ברכות לעפר גסול הטריאתלטית החדשה!!על טריאתלון, נחישות והתמדה, קראו בהמשך הגליון>>>
אירועי מחלקת ספורט ונוער - קיץ תוסס בזבולון>>>
קייטנות 2000, פעילות מחנות העולים, חג שבועות תעשה לך - מאת אהוד קלפון>>> ועוד, ועוד, ועוד>>>
 

 קריאה מועילה ומהנה
 

Share |

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]