אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

הרשת החברתית נופית

לחצו כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 433 יום שישי 27.5.11

ניקולא סרקוזי, נשיא צרפת, כראוי למנהיג יוזם, אירגן אירוע בעל חשיבות עצומה ליחסים שבין הממשלות בעולם לבין השחקנים הראשיים בתחום האינטרנט. סרקוזי הזמין מספר גדול של שחקני מפתח בהוויה האינטרנטית, ביניהם ניתן היה לראות את יוסי ורדי, מארק צוקרברג ואריק שמידט. האירוע התקיים השבוע בצרפת, מעט לפני כינוס ראשי ה-G8, שמונת המדינות המתועשות שיתקיים בקרוב.
השאלות שנידונו בכנס: כיצד יתרום האינטרנט ליצירת יותר עושר, יותר מקומות עבודה, יותר חופש? מהו הכיוון ומהי הדרך לשימוש בכלי האינטרנט? כיצד נוכל להגביר את כיבוד הזכויות של כל אחד על היצירות האינטלקטואלית שלו ולהגן טוב יותר על הזכות לפרטיות? כיצד נוכל להבטיח איזון ראוי של שיתוף ערך? איך נוכל לתפקד גם ללא אחראי? שאלות חשובות ויש עליהם בוודאי תשובות רבות ומגוונות.
בואו נפנטז לרגע שהיה מתקיים בנופית כנס של תושבים ואנשי מקצוע מתחום האינטרנט. מה אתם חושבים היו השאלות ומהם הנושאים עליהם היינו מדברים בכנס כזה? אני יכול להעלות מספר שאלות ונושאים לדיון בכנס שכזה, לדוגמא: כיצד נוכל לגבש את הקהילה באמצעות האינטרנט? כיצד האינטרנט יכול לשרת את תושבי נופית טוב יותר? האם נופית צריכה לבנות רשת חברתית עצמאית או להשתמש ברשתות קיימות?
בעצם, למה לחכות? אתם מוזמנים לכתוב כאן, בנופית פלוס, או בפורום נופית באינטרנט בניהולו של יהודה יזרעאלי כל מה שעולה על דעתכם בנושא. מישהו כבר ידאג לנצל את חוכמת הלהקה (מושג עליו תוכלו לקרוא בהמשך הגליון, בפינתו של אהוד קלפון) לטובתה, כלומר לטובתנו.

מחווה להורים פעילים בבית הספר נופית


השבוע התקיים בנופית אירוע מאד מלבב. בית הספר נופית הזמין הורים פעילים לערב מחווה. שי מלצר, יו"ר ועד ההורים, קיבל זר פרחים וגם נשיקות מחני סביון, מנהלת בית הספר נופית. גלית לב-רן קיבלה גם היא תודה מיוחדת על תרומתה. ההורים והמורים צפו בסרטון על בית הספר ולאחר מכן סעדו במטעמים שונים ומיוחדים שהכינו צוות המורים. לסיום הערב הוזמן מרצה מיוחד ששמו אביחי שלי, בחור עיוור וכבד שמיעה עם סיפור חיים מרתק. תודה לחני ולצוות המורים על ערב מעשיר וממלא אנרגיה.


ועוד בגליון>>>


קייטנות 2000 במרכז הספורט נופשית - כולל מחנה כדורסל בהנהלתו של ניר גרוטס>>>
קייטנת הצהרונים - פעילויות לילדי גן חובה ולכיתות א‘, ב‘, ג‘>>>
פעילויות קיץ של המחנות העולים - כייפת, לונה פארק, מימדיון >>>
פעילות נופשיבוקר, בית הכנסת נופית, קורס שימוש יעיל במחשב, מצלמות אבטחה>>>
ובפינת הצילום על הלומוגרפיה טכניקת צילום שהכלל החשוב בה הוא שאין כללים>>
ורשימה מהטבע מאת אהוד קלפון על נמלים ללא זכרים ועל חוכמת הלהקה>>>
 

 קריאה מועילה ומהנה, אבי ברוך
 

Share |

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]