אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

מטיילים עם המחנות העולים

לחצו כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 428 יום שישי 15.4.11

לחצו כאן לצפייה בפעילות פסח נוער נופית - אפריל 2011

ביום ראשון יצאו 67 מילדי כיתות ד‘-ו‘ לטיול פסח של המחנות העולים ברמות מנשה. ההכנות לטיול החלו בשבועיים שלפני, החניכים הכינו תפריט לארוחות, קנו אוכל, אספו כלים, הכינו צ'ופרים וההתרגשות הייתה גדולה. לאחר יום הטיול הראשון, הגיעו בשירה וצעקות לחניון הלילה שם שיחקו, השתוללו, בישלו ארוחת ערב, עברו ערב חברתי והלכו לישון (מרבית החניכים יעידו כי לא ישנו כלל, אך זה הכיף בטיול!)

גם ביום השני טיילו בכיף, חצו נהרות זורמים, השתכשכו במים, עלו עלייה אחת קשה ומאתגרת, אך עמדו בה בגבורה, והגיעו לסוף המסלול עייפים ומרוצים.

הטיול היה מאוד מוצלח והמדריכים והחניכים מאד נהנו, זאת תוכלו לקרוא  ע“י תגובות חלק מהורי הילדים שיצאו לטיול.

דגנית לוקס: ”רציתי לשתף ולהודות ראשית למדריכים המדהימים, לכל הצוות המארגן , לכל מי שתמך והכין את הטיול הנהדר הזה ולמי שדאג שמזג-האוויר יהיה כה אידיאלי. הילדים דיווחו תוך כדי על ”כיף גדול“ וחזרו הביתה עייפים, מרוצים ומלאי חוויות טובות. זה בעצם כל מה שאנו מאחלים להם ולנו. הורגשה דאגה ותשומת לב לכל חניך באשר הוא, מלווה בהרבה סבלנות ואמפתיה במטרה שכל אחד ואחד ייהנה ויפיק חוויה ראשונית של טיול בשטח בצורה הטובה ביותר. יישר כח - המון תודה והערכה על העבודה המרובה וחג שמח לכולם“.

שרה פרבר, אמא של שני: ”אין ספק שהטיול היה מוצלח והילדים נהנו. לפני הטיול הורגשו ההכנות והילדים ששותפו בהם נהנו מאוד מהיותם שותפים להכנות ולקניות. הצוות מדהים, בכל שאלה ופנייה הם ענו בסבלנות ולפני העלייה לאוטובוס ווידאו שלכל ילד יהיו כל הדברים שהיו רשומים בדף שחולק. אני תקווה שהילדים ימשיכו להתמיד בהגעתם לפעילויות ושוב הרבה תודה לצוות. עלו והצליחו כי אתם ראויים לכך“.

יעלי יפה: ”גיל התקשרה בשש בבוקר בהתרגשות עצומה ודיברה באוטוסטרדה על הלילה מלא החוויות עם הבנים, משחת השיניים וההליכה לשירותים. אמנם מילה לא הצלחתי להשחיל, אך ברור שהחזירה אותי אחורה בכמה שנים טובות. שמחה שהיה הרכב נכבד בטיול ומקווה שיצטרפו למחנות העולים.תודה רבה למדריכים ולהורים הפעילים“.

 


 קריאה מועילה ומהנה, אבי ברוך
 

Share |

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]