אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

חגיגת כדורסל

לחצו כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 422 יום שישי 04.03.11

קבוצת הכדורסל של יגור ניצחה במשחק גמר ליגת ערן נאור של המועצה האיזורית זבולון. משחק מותח שהובל ברובו ע“י רמת יוחנן בהפרש גדול עבר מהפך. התעוררות בקהל האוהדים של יגור המריצה את שחקני יגור לצמצם את ההפרש בדקות האחרונות של המשחק. עם שריקת הסיום של השופטים: איתן בוטנסקי ואורן שידלובסקי, נקבעה התוצאה 49:46 ליגור. ”זה היה סיום דרמטי“ קרא דני אלימלך, הכרוז במשחק.
כ-500 צופים התקבצו לחגיגת כדורסל נהדרת, מותחת וססגונית באולם הספורט החדש בנופית. בהפסקות בין משחקי חצי הגמר ומשחק הגמר הופיעו בפני הקהל חברי חבורת הזמר נופית, הזמר בועז מעודה, קבוצת גלגולים של המועצה. בטקס חנוכת האולם נשאו דברים דב ישורון ומולי רש. את הגביעים למנצחים והשי לכל השחקנים שהשתתפו בטורניר העניק רחמים נאור ביחד עם נציגי המועצה.

ועוד בגיליון

יהודה יזרעאלי, ברשימת פרידה לאחר שנה שקיבלנו ממנו רשימות מעניינות ומועילות בנושאי צרכנות, חיסכון, פנסיה ונושאים פיננסיים נוספים. יהודה כתב עד כה מדי שבועיים בנופית פלוס בעקביות וימשיך לכתוב באתר האינטרנט תובנה. אתם מוזמנים להרשם למידעון חדשות צרכנות וכלכלה המעניינים את העסק והמשפחה.

תהליך אסטרטגי לגיל המבוגר: המועצה האזורית זבולון, מקיימת תהליך אסטרטגי לבחינת צרכי הגיל המבוגר, במטרה להתוות תוכנית אב לפעילות מבוגרים ולטיפול בצרכי המבוגרים.

התרמת דם תתקיים, ביום ד' 16.3, בשעות 1630 – 2130, במרפאת נופית.

נופשיבוקר פועלים במרץ ומביאים תוכנית עניפה לכל החודש

אהוד קלפון כותב על להבות השמש בפרט ועל השמש בכלל נתונים מדהימים ובלתי נתפשים.

על כל זאת ועוד בגליון זה, קריאה מועילה ומהנה, אבי ברוך
 

Share |

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]