אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

חנוכת אולם הספורט החדש

לחצו כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 421 יום שישי 25.2.11

היום הגדול הגיע. חונכים את אולם הספורט החדש. אירוע ספורטיבי מועצתי: גמר ”ליגת ערן נאור“ -הליגה של המועצה האיזורית זבולון. קראו בעמוד המרכזי בגליון את דברי דב ישורון, ראש המועצה האזורית זבולון שלא שוכח להזכיר את תרומתו של מולי רש, יו“ר הועד המקומי על החזון ושיתוף הפעולה>>> קראו בעמוד הועד המקומי על סדר היום הגדוש של משחקי הגמר היום 25.2.11, טקס חנוכת האולם, והטקס לזכרו של ערן נאור ז“ל.

אבי ברוך

נופית שברה את השיא של עצמה

שלום לכל תושבי נופית,

מזה כמה שנים ברציפות אתם מקיימים התרמה לאקים חיפה ביום ההתרמה הארצי. מכיוון ואנו מיחסים חשיבות רבה לנושא ההסברה - ילדי כיתות ט' של ביה"ס כרמל זבולון שומעים כל שנה הרצאת הסברה על נושא הפיגור השיכלי ופעילותה של האגודה למען אוכלוסיית הילדים והמבוגרים עם הפיגור השיכלי. ההרצאה ניתנת ע"י מתנדבת, אם לבת עם פיגור שיכלי, תושבת המועצה.
אתם, תושבי נופית, תרמתם השנה את הסכום הגבוהה ביותר מכל השנים – כ 4,250 ₪. כל זאת בזכות ההבנה שלכם את חשיבות הנושא. חשוב מאוד לציין שכל כספי התרומות עוברים ישירות למען המטופלים, זאת עקב העובדה שכל חברי הנהלת אקים חיפה כולל היו"ר הנם מתנדבים הממלאים את תפקידי המנכ"ל, הגזבר, היועץ המשפטי, הקניין, המזכיר ועוד.
תודה לכלכם ובמיוחד לנוער המקסים של נופית, למרכזת החינוך לילך פרבשטיין (אשת החינוך האמיתית) ולמיכל גלבוע רכזת ההדרכה אשר לקחה על עצמה את ארגון המבצע בצורה האחראית והנעימה ביותר.
בעזרתכם נגשים עוד חלום – כבוד לאדם עם הפיגור השיכלי ובני משפחתו
בשם המטופלים ובני משפחתם, בשם הנהלת אקים, שרה פלד, מתנדבת

ועוד בגליון

אורנה עמירם מצוות המעצבים, על הצבע כגורם משפיע על חיינו>>>
רביב מיוחס יצא לאגמון החולה לסיור צילום מיוחד>>> מי מפחד מצמחים טורפים? אהוד קלפון מספר על הצמחים הטורפים בעולם וגם על אלה שהיו כאן, במקום עליו כתב רביב מיוחס, לפני שרביב ורובנו נולדנו>>> ובנופשיבוקר ”חנות קטנה ומטריפה“ כל האמת על צמחים טורפים. ועוד פעילות עניפה לכל החודש הקרוב.>>> עצמונה גלעין מספרת על מה שלמדה בהרצאה בבית הספר נופית בנושא האינטרנט>>> דודי חודדה על שינויים במס שבח>>> אבי ברוך על שם מתחם עברי>>>שוק קח-תן מטורף של מחנות העולים>>>

על כל זאת ועוד בגליון זה, קריאה מועילה ומהנה, אבי ברוך
 

Share |

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]