אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים
Share |

עוגיות סוף הדרך

לחץ כאן להורדת נופית פלוס הגליון המלא מס' 409 יום שישי 3.12.10

כאשר אתם נכנסים למרכולית נופית בפעם הבאה הביטו שמאלה וחפשו בין העוגיות שעל המדף את העוגיות של עמותת ”הדרך“. מאחורי העוגיות האלה יש סיפור ענק, סיפור של אור גדול, סיפור אחד של הרבה אנשים, ואותו אני רוצה לספר לכם עכשיו.
העוגיות הינן תוצרת קונדיטוריה חדשה שפתחה עמותת ”הדרך“, והן נעשות בעבודת ידם של אנשים המטופלים בעמותה. עמותה ”הדרך“ מקדמת אוכלוסיות מכורות לקראת החלמה ממחלת ההתמכרות (אלכוהוליזם, סמים, הפרעות אכילה ועוד). העמותה מפעילה מרכז טיפול-רוחני ומרכז תעסוקתי המבוסס על תוכנית ”12 הצעדים“. הקונדיטוריה נפתחה במסגרת תעסוקת הקהילה על מנת ליצור מקום עבודה אשר מהווה סביבה תומכת וטיפולית לאוכלוסיית המכורים.
אישית, אני שמח להמליץ על עוגיות התבלינים אותם רכשתי במחיר של 25 ₪ לקופסא במרכולית נופית. את העוגיות הללו גם הילדים אהבו (אני חייב לציין שלהפתעתי , שכן יש בהן בנוסף לאגוזים ולקינמון גם ג‘ינג‘ר והל, שלפחות על הילדים שלי לא כ“כ אהודים) . ויש עוד סוגי עוגיות: שוקוצ‘יפס, מייפל אגוזים, סנדוויץ ריבה או חלווה, רחת לקום, כעכים מלוחים, שבלול פריך, מרוקאיות, טחינה, תמרים ואצבע שוקולד. מבחר העוגיות ימשיך ויגדל, כך מבטיחים בקונדיטוריה. תודה לאיתן בורשטיין מורה בכרמל זבולון ומתנדב בעמותת ”הדרך“ שהסב את תשומת ליבי לעוגיות הנהדרות. ותודה לאיציק שמביא לנו את העוגיות עד הבית, כך שכל אחד מאיתנו יכול בקלות לתרום למטרה חברתית חשובה זו (וגם ליהנות מעוגיות משובחות).
באתר האינטרנט של עמותת ”הדרך“ תוכלו לראות תוכנית מרגשת ”שעות אמיתיות“ עם צופית גרנט על העמותה ועל המקום בו אנשים נולדים מחדש. תוכלו לקרוא על ”הספר הגדול“ ותוכנית ”12 הצעדים“ המאמינה שהתמכרות היא מחלה שאיננה ניתנת לריפוי, אך ניתנת לטיפול והחלמה בתהליך שלא מסתיים לעולם.

אבי ברוך
 

ועוד בגליון

על חולצות כחולות לחניכים וסיכות מדריך למד“צים בטקס ההשבעה הראשון של מחנות העולים בנופית. קראו בהמשך הגליון>>>

צוות לאפיון פעילות בית הכנסת . הוועד המקומי מבקש לקיים הליך ציבורי לאפיון פעילות בית הכנסת בישוב. בעמוד הועד המקומי.

רשמי נופשיבוקר מהרצאתה של תמי יוסלביץ על חתך הזהב, ומושגים מתמטים נוספים שרשמה אביבה שרף>>>

בואו ללמוד מתמטיקה בשיטה מיוחדת המותאמת אישית לכל תלמיד עם מכון אשכול>>>

מבצעים באטליז נופית ובמזנון בנופשית>>>

וועד ביכ'נ נופית ומועצת ביהכ'נ עונה לארנון רוזמרין ומולי רש

לימוד שחייה למבוגרים וילדים בשיעורים פרטיים

נופשית מברכת את כל תושבי נופית  בחג אורים שמח!

עצמונה גלעין, היא קודם כל אמא, מאמינה שכאשר אדם רואה משהו לא תקין, עליו להעיר ולהאיר ולנסות לכוון אל מה שלדעתו נכון. מדור חדש לא לאמהות בלבד >>>

דולפינים בגליל, תערוכה ופעילות מומלצת

המדעטק, "העולם הרובוטי" חוויה רובוטית לכל המשפחה

צילום רחוב בפינת הצילום של רביב מיוחס

חנוכה בלי מטרים ופרחים . חג החנוכה של תשע"א, שחל השנה בשבוע הראשון של דצמבר (2010), חם מהרגיל, צחיח, בלי פריחה וגשמי ברכה. החזאים מעריכים שזה יהיה אחד החורפים השחונים ביותר מזה שנים רבות, אלא אם יקרה נס חנוכה והמצב ישתנה.

נתוני אקלים חודש נובמבר בנופית ופרשנות מיוחדת  מאת אריאל בן דרור מנופית
 

Share |

כדי לראות את נופית פלוס בחלון זה יש להתקין את הפלגאין המוצע

 

 

 

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]