אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

נופית מניפה דגל בפולין

נופית פלוס הגליון המלא מס' 396 מיום 27.8.2010

 

30 בני נוער מנופית יצאו עם משלחת עצומה של 120 תלמידי כרמל זבולון למסע לפולין.
”הגאווה הזאת האינסופית כשאתה חוזר לישראל המדהימה, התחושה שלא הכרת בה- עד כמה אתה גאה במדינה שיש לך, הבנת הערך של זה שיש לנו מקום לגור בו- אולי עם קצת אויבים ופחד, אבל עדיין זהו המקום הכי בטוח בעולם ללא שום חששות. בזמן המסע, רק אז- ברגעים הכי קשים ועצובים, אתה באמת מגלה איזה עוצמה וכוח יש לך ולחברייך. עד כמה כולם, גם אם עד המסע הזה בקושי דיברת עם מישהו- כולם עוזרים אחד לשני, כולם מתאחדים.”
קראו בהמשך הגליון עוד מדברי הילדים והמדריכים ורשמים מן המסע>>>
 

מטרת פרויקט סע לשלום הינה להבטיח את שלומם ובטיחותם של ילדינו בהגיעם לבית הספר ולייעל את זרימת הרכבים. פרויקט זה, המופעל בהצלחה בבתי ספר רבים, מבוסס על תורנות הורים מדי בוקר בכניסה לבית הספר. בכל בוקר יעמדו מספר הורים תורנים לאורך מפרץ ההורדה, יסייעו בהורדת הילדים מהרכבים למדרכה בבטחה וישחררו את ההורים המסיעים לדרכם במהירות. עוד על הפרוייקט בגליון זה>>>

"המחנות העולים" פותחים שנה.  אנו שמחים להודיע על פתיחת מחנה נופית. את תחילת הפעילות נחגוג בקרנבל פתיחה מטורף ביום ב' 6.9, בגבעת המדורות – החל מ 16:30 ועד השקיעה. • הקרנבל מיועד לכל תושבי היישוב בכל הגילאים. • פעולות ראשונות יתקיימו בשבוע שאחרי ראש השנה. פרטים נוספים בהמשך. להתראות – צוות מחנות העולים.

ועוד בגליון

נופית מקבלת את השבת. מסיבות שאינן תלויות בנו, נאלצנו לדחות את המפגש ליום שישי  8.10.2010

ניווט נופית, יום שבת 11.9.10 יציאה לדרך 9:00-11:00. מסלולים: עממי, תחרותי -קצר, בינוני וארוך +אופני הרים. מסלול אפרוחים חינם לבני 2-8. כינוס ורישום בנופשית. לתושבי נופית ההשתתפות חינם.

הפנינג חוגים בנופשית, יום שבת 28.9.10 .

שעות הפעילות בנופשית בחגים. בריכה וחדר כושר

מדעטק, העולם הרובוטי. כרטיסים לתערוכה במזכירות הישוב

סוללה סולארית בעלים. חוקרים מהטכניון מצאו דרך להפיק אנרגיה חשמלית בעלים, תוך ניצול תהליך הפוטוסינתזה (ההטמעה).  אהוד קלפון, רשימות מהטבע.

האם למאמן שלכם יש "דרך" ? שואל ועונה ליאור זך מאור, פסיכולוג ספורט ויועץ מנטלי>>>

מתנות לחגים: תכשיטים מתוצרת נופית וגם מתוצרת חוץ, כלי קרמיקה, עוגות יין ועוד. כל הפרטים בגליון זה>>>

ג'וגינג למוח משחקים חדשים הישר מתערוכת המשחקים האחרונה - חדש בישראל.

 על כל זאת ועוד נופית פלוס הגליון המלא מס' 396 מיום 27.8.2010 פורמט אקרובט PDF בגודל כ- 2M

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]