אין שישי בלי נופית פלוס

 

נופית פלוס

 

 

העלון המקומי של הישוב נופית

להרשמה וקבלת הגליון בדואר האלקטרוני  לחצו על "נופית פלוס" בכותרת העליונה בדף והרשמו    ***   חדש חדש חדש: נופית פלוס עסקים, כל הקישורים שצריך בנופית, כל העסקים: נופית פלוס עסקים

מוסף מיוחד לשבוע מיוחד

גליון 383 מיום 28.5.2010

מוסף לקראת חג הספר העברי


בימים אלה תמצאו בתיבות הדואר בנופית מוסף ספרים מיוחד שיוצא לכבוד שבוע הספר שיחול בקרוב. את המוסף ערכה עצמונה גלעין מהחומרים שהגיעו ברובם מתושבי הישוב שנענו לקריאה, כתבו ואף שלחו.

בין הכותבים במוסף תמצאו את אלון חילו, סופר ומחזאי צעיר (38) תושב הרצליה (היחיד מן הכותבים במוסף שאינו תושב נופית). אלון התכבד לכתוב במוסף הספרים, מאחר והוא יתארח ביום חמישי 3.6.10 בנופית להרצאה על ספרו האחרון ”אחוזת דג'אני“, במסגרת אירועי המועצה האיזורית זבולון לשבוע הספר (אירועים נוספים לשבוע הספר בפרסומי המועצה). ”אחוזת דג'אני“ הינו רומן היסטורי בדיוני המתרחש בתקופת העלייה הראשונה ותורגם לאנגלית, צרפתית, איטלקית, פורטוגזית והולנדית.

רביב מיוחס נותן במוסף הספרים צידה לדרך לסופרים מתחילים. רביב הוא סופר מדע בדיוני ופנטזיה שמאחוריו שני ספרים, ”המגשר“ ו”אסטמיר“. במטרה להגיע לכמה שיותר קוראים, עשה רביב צעד בלתי שגרתי ופרסם באינטרנט את ספרו האחרון ”אסטמיר“. את הספר במלואו ניתן להוריד בכתובת: http://www.tinyurl.com/estemir , תוך שניות אחדות וללא תשלום.

עוזי אורנן נענה ברצון לקול קורא שנשלח בקבוצת הדיון של נופית ועזר לגוון את המוסף בשיר, שממש עכשיו יצא אצלו מהתנור, בו הוא מביע דעה אישית בדרכו המיוחדת. עוזי הוא בלשן ופרופסור ללשון ופרסם הרבה מאד ספרים, מאמרים ורשימות. במרחק שני עמודים משירו של עוזי, שהוא זקן הכותבים, תמצאו את רשימתה של עינב גלעין, תולעת ספרים בת עשר. ואם תעלעלו קצת אחורה משירו של עוזי תמצאו ראיון אישי עם מאיירת ספרים צעירה בשם מעיין צינוביץ גם היא בת עשר. וזה בדיוק מה שעושה את מוסף הספרים הזה לכל כך מיוחד, רב גוני ומעניין. עוד תמצאו במוסף את אהוד קלפון מרצה למדעי הטבע והסביבה, דניאלה גליקסמן הגננת, דגנית לוקס הגרפיקאית, עליזה רווה הסבתא והאמא, דפנה גלעין שאיירה את עמוד השער ועצמונה גלעין שערכה, הוסיפה דברים משלה ותפרה את כל הדפים באמצעות חידון נושא פרסים. ותודה לבני רוזנר , איש הדפוס והפרסום, שהדפיס את המוסף בהתראה קצרה כל-כך.

אבי ברוך

ועוד בגליון זה:

 • חם בטבריה - על תחרות חצי איש הברזל בעמק הירדן, על סדר יומו העמוס של ליאור זך מאור, איש הברזל, פסיכולוג ספורט, יועץ מנטאלי ומאמן כושר.

 • החייאת תינוקות - ביום שישי, 21.5.10 התקיימה במרפאת הכללית החדשה סדנת בטיחות והחייאת תינוקות שבה השתתפו הורים מנופית וגם תינוקות. בהמשך הגליון תוכלו למצוא תרשים זרימה להחייאת תינוקות עד גיל שנה בתקווה שלא נזדקק לשימוש>>>

 • פתרונות לחיסכון באנרגיה בעזרת מפוחים סולארים וחשמליים להתקנה על גגות הרעפים>>>

 • מורה לנהיגה חדשה בנופית, מבצע זמן מתנה, האיסוף מנופית, השיעור מתחיל מרכסים>>>

 • גמבוזיות נגד יתושים, לטיפול סביבתי בנגע היתושים. רצוי להעזר בדגי גמבוזיה קטנים הניזונים מזחלי יתושים ולא מאפשרים את השלמת מחזור החיים שלהם.

 • שידורי המוניאל על מסך ענק עם בירה/קפה וחברים במזנון בנופשית בקרוב

 • סדנת אפייה בנופית בחופש הגדול, ההרשמה עכשיו

 • סקר צרכים לגילאי 55+, קייטנות הקיץ של הצהרונים, הרחקה ודילול אוכלוסיית חזירי הבר

 • אופרה לא מה שחשבת! מרצה מרב ברק בהרצאה לחובבי ולחוששי אופרה

 • מבצעים באיטליז נופית

 • קייטנת IFUN בנופשית

 על כל זאת ועוד בנופית פלוס גליון 383 מיום 28.5.2010 מוסף מיוחד לשבוע מיוחד פורמט אקרובט PDF בגודל כ- 2M

"מידע" 04-9535055

   [תגובות למערכת נופית פלוס] [כל הקישורים שצריך בנופית נופית פלוס עסקים]